Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky

Výdejní místo pro objednávky zadané jako osobní odběr,
je provozovna  Šumperk, nám. Míru 12

 

Provozovatel eshopu www.foto-darek.cz:

Rytectví Šumperk
Ičo:089 31 925

tel: 608712947
email:obchod@edeco.cz
bankovní účet:2200714568 / 2010

NEJSME PLÁTCI DPH

Obchodní podmínky internetového obchodu foto-darek.cz , se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

Objednání zboží

Je možno objednávat přes internet, e-mailem nebo telefonicky. Upřednostňujeme písemné objednávky (tedy generované e-shopem či zaslané mailem). Objednávka musí obsahovat: (popřípadě i fakturační adresu, je-li odlišná od dodací adresy), telefonický kontakt na adresáta a v případě objednání zboží "na firmu" musí objednávka obsahovat i IČ a DIČ.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží.

Storno objednávky

Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží. U objednávek s vlastní fotkou nebo nápisem dle zadání objednavatele, má prodejce nárok na úhradu nákladů vzniklých z výrobou objednávky.

Prodávající si vyhrazuje právo nepřijmout objednávku nebo její část, pokud se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena zboží nebo náklady prodávajícího na opatření zboží. Prodávající je povinen o těchto skutečnostech neprodleně kupujícího informovat a pokud možno mu nabídnout srovnatelný náhradní výrobek.

Dodání zboží

Obvyklý termín odeslání je 5-8 pracovních dní pro Českou republiku, na Slovensko zasíláme max do 10 pracovních dní od objednání . U zboží, které není ihned skladem nebo u zboží jehož charakter si vyžaduje delší čas přípravy před expedicí, bude termín možného dodání sdělen zákazníkovi individuálně.

Zboží zasíláme prostřednictvím společnosti PPL a Zásilkovna

Způsoby platby a dopravy

U každého výrobku je uvedena cena, která je platná v okamžik objednání. Platbu za objednané zboží lze provést následujícími způsoby: A. platba na dobírku, B. převodem z účtu na účet . Transakce bude považována za zaplacenou ve chvíli připsání celé kupní ceny za samostatnou část na běžný účet provozovatele nebo zaplacením dobírky při převzetí zboží. Cena za poštovné a balné je dle zvoleného poštovného při objednání 99,- až 249,- Kč dle zvoleného způsobu úhrady a dopravy. Zboží zasíláme společností PPL a Zásilkovna.. Dopravné u objednávek s místem doručení v rámci České republiky a celkovou částkou od 999 Kč s DPH včetně zasíláme zdarma. V případě platby na bankovní účet, je nutné pro následnou identifikaci platby, vždy uvádět variabilní symbol. Není li určeno jinak, je variabilním symbolem vždy číslo objednávky. Číslo objednávky a číslo bankovního účtu pro platbu převodem, je uvedeno v automatickém emailu, který přijde kupujícímu obratem po objednání na jím zadanou emailovou adresu.

Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme. V případě poškození vzniklého přepravou, je nutno zboží reklamovat u přepravce a to do ihned při převzetí zásilky.

Odstoupení od smlouvy, vrácení zboží.

Kupující má podle § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku právo odstoupit bez udání důvodů od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. (Nevztahuje se na zboží speciálně upravené dle přání zákazníka "s vlastní fotkou nebo textem". Výrobek nelze vrátit v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů – viz ust. § 53 odst. 8 písm. c občanského zákoníku – jedná se o dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.)
Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez zjevných známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu a veškerého dodaného příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (rozhodující je datum odeslání). Po obdržení takto vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí peníze za zboží převodem na účet, nebo mu je vydá v hotovosti na adrese provozovatele. Koupě zboží, kde je konečným příjemcem podnikatel/firma se neřídí občanským zákoníkem, ale obchodním zákoníkem, a v takovém případe nelze od kupní smlouvy odstoupit. Provozovatel si vyhrazuje právo na jednostranné odstoupení od smlouvy. Zaplacená záloha se v takovém případě vrací zákazníkovi v plné výši. Provozovatel nenese jakoukoliv odpovědnost vůči zákazníkovi nebo třetím osobám za případné škody, vzniklé opožděným dodáním zboží nebo nedodáním zboží.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje kupujících jsou považovány za důvěrné informace a nebudou poskytnuty třetím osobám, zveřejněny ani jinak zneužity. Jsou užívány pouze pro činnost provozovatele virtuální prodejny a v souvislosti s danou obchodní transakcí.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a odběratelem. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit obchodní podmínky. Tyto budou zveřejněny na internetových stránkách dodavatele před započetím jejich platnosti.